Altinkaya hemen araba çekici TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan herkezin zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları içinde verdiğimiz cazibeli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza neden olan bütün sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, istediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz tıpkı zamanda arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bunun gibi vasıta yardım konularında da yardımcı olmakta. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün vasıta arızalarında vasıta yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika arasında ulaşabilmektedir.

cazibeli
Hangi Araçlara çekimli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
şirket kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. deneyimli personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. önünüze çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde tamir edilmesini sağlamaktadır, talebinize göre aracınızı götürülmesini istediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden yada web sayfası üzerinden fiyat teklifi ilgi edilmesi doğrultusunda, ücretler konusu için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri deneyimli kadrosu ile YöK etmenize yardımcı olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse diğer hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı hallerde yakın illere de servislerimiz söz konusudur. Acil kurtarmalar için korkmadan bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunur. Bunlardan bir tanesi de vasıta yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari vasıta Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmakta. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım şekilde iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. araç kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekici kamyon işine sahip Istanbul Yol Yardim olmak son derece kârlı bir iş olabilir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genel olarak istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik çekimli kamyon sahipleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara gereksinim bulunur. Bu, birçok işletme sahibi için istikrarlı, basit olarak resesyona dayanıklı bir iş ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, türlü nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir dizi araç bulunur. Istanbul Oto Kurtarici Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekici kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, aşırı kısa zamanda kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, meslek planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, eğer varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de imkan tanır. ayrıca kuvvetli yanlarınızı belirlemenize de imkan tanır. Bu kendi kendini değerlendirme ciddi bir şeydir, çünkü güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. yerel ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve çok sayıda işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *